Ledo ritulininkai sulaukė Lietuvos ambasadorės Vengrijoje pagyrų

„Lietuvos ryto“ televizija

2016-02-12 13:22, atnaujinta 2016-12-12 03:14

Lietuvos ledo ritulininkai olimpinį atrankos turnyrą Budapešte pradėjo pralaimėjimu, bet sulaukė Lietuvos ambasadorės Vengrijoje pagyrų. Anot diplomatės, ledo ritulio rinktinė vis tiek žaidžia geriau nei futbolo nacionalinė komanda. Lietuvos rinktinė neturėjo vilčių rungtynėse su Vengrijos komanda, kuri pernai iškopė į elito divizioną. Turnyro šeimininkai vengrai lietuvių gynybą pralaužė pirmame kėlinyje, o antrame pridėjo dar vieną įvartį. Trečiame kėlinyje vengrai du kartus nuginklavo lietuvių vartininką Mantą Armalį ir šventė triuškinančia pergalę – 4:0. Nepaisant keturių praleistų įvarčių, M. Armalis pripažintas geriausiu žaidėju lietuvių komandoje.