Kauno „Žalgiris“ griebėsi paskutinio šiaudo. Dėl finansinių sunkumų legionierių negalintis registruoti klubas kreipėsi į Kauno savivaldybę dėl 2.35 milijono litų paskolos. Klubo direktorius Paulius Motiejūnas sako, kad pinigus reikia surinkti iki penktadienio vakaro.