00:10:23Remiantis antradienį (rugsėjo 16 d.) paskelbtu pranešimu, Salvadoro karinės jūrų pajėgos konfiskavo 1,4 tonos narkotikų, plaukiojusių Ramiajame vandenyne, pietinėje Centrinės Amerikos šalies dalyje.
Gynybos ministras viceadmirolas Rene Merino sakė, kad konfiskavimas rodo, jog narkotikų kontrabandininkai buvo įspėti apie karinių jūrų pajėgų operacijas ir paliko krovinį, kad išvengtų arešto. Yra žinoma, kad narkotikų vertė siekia apie 30 milijonus eurų. Nuo prezidento Nayib Bukele įžengimo į pareigas valdžios institucijos konfiskavo daugiau nei 71 toną narkotikų.
00:35:04
00:35:04