Skandalas Ukmergėje: atleista darbuotoja gavusi 5 tūkst. grįžo atgal
„Lietuvos ryto“ televizija
2016-12-18 18:03, atnaujinta 2017-01-10 11:27
Skandalingos rokiruotės Ukmergėje – čia esančios polikninikos darbuotoja buvo atleista iš pareigų. Dėl to pasiėmė pusės metų atlyginimo kompensaciją, o po kelių dienų toje pačioje polikninikoje vėl buvo įdarbinta. Tad tūkstančius pasiėmusios, bet vėl dirbančios gydytojos ir jos viršininkės veiksmus nutarė vertinti Ukmergėssavivaldybė.