Istorinė kroato pergalė „Masters“ turnyre: 152 pasaulio raketė įveikė visus oponentus – tarp jų ir R. Nadalį

Giedrius Vaitkevičius

2022-08-22 17:47

JAV pasibaigė „Masters“ serijos teniso turnyras „Cincinnati Open“, kuriame netikėtai triumfavo antrajame reitingo šimtuke esantis kroatas. Įspūdingą žaidimą Sinsinatyje demonstravęs kroatas Borna Čoričius tapo žemiausią reitingą turėjusiu tenisininku, laimėjusiu „Masters“ serijos turnyrą. 152 pasaulio raketė Jungtinėse Valstijose įveikė visus septynis oponentus – tarp jų ir legendinį ispaną Rafaelį Nadalį. Finale Čoričius 7:6, 6:2 nugalėjo graiką Stefanos Tsitsipasą. Po triumfo Sinsinatyje kroatas geriausių pasaulio tenisininkų reitinge pakilo per 123 pozicijas – į 29 vietą. 25-erių kroatas prieš ketverius metus buvo 12-as, bet vėliau gydėsi traumas.