00:00:55„Trakai“ pagaliau sužaidė tokias rungtynes, kokių jų treneris Olegas Vasilenka laukė jau seniai. Trakiškiai išvykoje 2:0 pranoko Klaipėdos „Atlantą“ ir pirmą kartą šį sezoną nepraleido įvarčio. Po pralaimėjimo buvo pakalbintas „Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys. kuris neslėpė savo susierzinimo.
00:21:51
00:37:05
00:01:31
00:42:01
00:41:55
00:37:05
00:01:31