00:34:39„Aš pats pavargstu atsidaryti paklodę“: kodėl keičiasi skaitymo įpročiai
Laidos|Žmonės, kurie šviečia
Lietuvos golbolo rinktinė pateko į Europos čempionato finalą. Po parolimpinių žaidynių kelių lyderių netekę lietuviai jau užsitikrino mažiausiai sidabro medalius. Suomijoje vykstančio Europos čempionato pusfinalyje Lietuvos golbolininkai 7:4 nugalėjo Belgijos rinktinę. Varžovai pirmieji pelnė įvartį, bet lietuviai atsakė galingai ir po pirmo kėlinio pirmavo 3:2. Antrame kėlinyje belgams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vieno taško - 4:5, tačiau Rio de Žaneiro parolimpinių žaidynių čempionai atsakė dviem tiksliai metimai ir šventė pergalę. Net 5 įvarčius pelnė Justas Pažarauskas. Kovoje dėl aukso medalių rytoj Lietuvos golbolo rinktinė susitiks su vokiečiais.
00:34:39
00:20:27
00:41:46
00:37:05
00:34:39
00:41:46
00:37:05