Po kovos su škotais Edgaras Jankauskas atvirauja: laukia psichologinis išbandymas

2017-09-02 16:37, atnaujinta 2017-09-02 16:40

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione penktadienio vakarą skambėjo škotiškos pergalės dainos. Daugiatūkstantinės sirgalių armijos palaikoma Škotija 3:0 (2:0) įveikė Lietuvos rinktinę. Nors į rungtynes su didelėmis viltimis rinkosi abiejų komandų sirgaliai, lietuviams teko krimstis jau įpusėjus pirmajam kėliniui. Pirmasis škotų įvartis krito 25-ąją mačo minutę po pakelto kampinio ir taiklaus smūgio galva. Tačiau lyg to būtų negana po penkių minučių į kairįjį vartų kampą skriejo ir antrasis. Antrajame kėlinyje plojimais lydimas į aikštę išbėgo Lukas Spalvis, tačiau nepadėjo net ir tai. 73-ąją minutę skriejo ir trečiasis, kuris galutinai sužlugdė visas Edgaro Jankausko vadovaujamos komandos viltis.