Istorinė „Sūduvos“ pergalė: komanda pateko į ketvirtą Europos lygos etapą

2017-08-02 21:57

Marijampolės „Sūduva“ žengė istorinį žingsnį. Tarptautinėje arenoje marijampoliečiai įveikė Šveicarijos „Siono“ klubo barjerą ir pateko į ketrvirtą Europos lygos etapą. Po netikėtos pergalės namie 3-0, išvykoje „Sūduva“ pasirinko atsargesnę taktiką. Marijampoliečiai daugiau dėmesio skyrė gynybai, o šveicarai užgulė vartus. Pirmame kėlinyje kelis kartus nuo įvarčio gelbėjo vartininkas, kartą kamuolys pataikė į virpstą. 55-ą rungtynių minutę šeimininkams pavyko pralaužti „Sūduvos“ gynybą ir pelnyti įvartį. Paskui sekė nauja atakų lavina, bet „Sūduva“ atsilaikė, o dvikovos pabaigoje puikų reidą kraštu atlikęs Robertas Veževičius išlygino rezultatą 1-1. Atkrintamosiose Europos lygos varžybose „Sūduva“ žais pirmą kartą klubo istorijoje. Būsimas varžovas paaiškės po burtų traukimo