Lietuvos jaunimo U20 krepšinio rinktinė žengė į Europos čempionato aštuntfinalį

2017-07-17 21:28, atnaujinta 2017-07-17 21:30

Lietuvos vaikinų iki 20 metų krepšinio rinktinė Europos čempionato grupių etapą Kretoje baigė pergale prieš Latvija. Aštuntfinalyje lietuviai egzaminuos bendraamžius iš Slovėnijos. Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama rinktinė po pralaimėjimo Izraeliui buvo susikomplikavusi padėti, bet paskutinėse grupių etapo rungtynėse likimo už ūsų netampė. Dvikovoje su Latvija lietuviai gerokai rečiau klydo. Nors po pirmo kėlinio 8 taškais pirmavo latviai, Lietuvos krepšininkai spurtavo ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo 5 taškais. Lietuviai dar aukštesnę pavarą įjungė po ilgosios pertraukos - susikrovė dviženklę persvarą ir šventė užtikrintą pergalę 89:61.

Su dviem pergalėm Lietuvos dvidešimtmečių komanda grupėje užėmė 2 vietą ir aštuntfinalyje kovos su vos kartą čempionate laimėjusiais slovėnais.