Lietuvos jaunimo U-20 krepšininkai pralaimėjo Izraelio krepšininkams

2017-07-17 17:09, atnaujinta 2017-07-17 17:13

Lietuvos dvidešimtmečių krepšininkų rinktinė Europos čempionate patyrė pralaimėjimą. Lietuvius paskandino žinomo trenerio Deivido Blato sūnus, padėjęs Izraelio komandai iškovoti pergalę. Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama jaunimo iki 20 metų krepšinio rinktinė jau antrose senojo žemyno pirmenybėse Kretoje patyrė pralaimėjimo kartėlį. Lietuviai 88:94 nusileido bendraamžiams iš Izraelio. Lietuvos krepšininkai itin prastai pradėjo susitikimą - jau po pirmo kėlinio jų deficitas siekė 12 taškų. Ketvirtame kėlinyje lietuviai sumažino atsilikimą iki 3 taškų, bet perlaužti dvikovos eigos nesugebėjo. Izraelio komandą į pergalę vedė puikiai žinomo trenerio Deivido Blato sūnus Tamiras. nedaug trūko surinkti trigubą dviženklį. Blatas pelnė 27 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius. Lietuvos rinktinėje su 19 taškų rezultatyviausiai žaidė Martynas Varnas. Šį vakarą šalies dvidešimtmečiai žais paskutines grupės rungtynes - su Latvija.