Laura Asadauskaitė pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurėje iškovojo sidabrą

2017-06-24 20:58, atnaujinta 2017-06-24 21:01

33-ejų metų Londono olimpinių žaidynių čempionė Laura Asadauskaitė šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės čempionate Vilniuje kombinuotą šaudymo ir bėgimo rungtį pradėjo iš 14-osios pozicijos, nuo lyderės vengrės Tamaros Alekszejev atsilikdama 1 min. 17 sek., tačiau puikus pasirodymas paskutinėje rungtyje leido lietuvei pakilti į antrąją poziciją. Sportininkė laimėjo bėgimo ir šaudymo rungtį bei iš viso surinko 1369 taškus. Fechtavime lietuvė buvo 21-a , plaukime - 20-a, papildomame fechtavimo etape pelnė vieną tašką, o jojime užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo T.Alekszejev (1384 tšk.). Trečiąją vietą užėmė Rusijos penkiakovininkė Gulnaz Gubaidulina (1365 tšk.).