Lietuvos ledo ritulininkai pralaimėjo britams, bet dar gali kovoti dėl aukso medalių

2017-04-27 14:05, atnaujinta 2017-04-27 14:12

Lietuvos ledo ritulininkų žygį pasaulio čempionate pristabdė britai. Lietuviai patyrė pralaimėjimą, bet nelaidoja vilčių pakovoti dėl aukso medalio. Dviem pergalėmis čempionatą Jungtinėje Karalystėje pradėjusi Lietuvos rinktinė nurijo ir pralaimėjimo piliulę. Lietuviai 2:5 nusileido Didžiosios Britanijos ledo ritulininkams. Rungtynių baigtį nulėmė pirmas kėlinys. Į varžovų įvartį taikliu smūgiu atsakė Arnoldas Bosas, bet vėliau puikiai progas išnaudojo pirmenybių šeimininkai. Jie triskart iš eilės siuntė ritulį į Lietuvos komandos vartus. Trečiame kėlinyje Ugnius Čižas sušvelnino rezultatą, o dar dukart ritulys pataikė į britų komandos vartų virpstą. Lietuvos rinktinė pralaimėjo, bet šanso grumtis dėl pirmenybių aukso neprarado. Penktadienį lietuviai susitiks su japonais, šeštadienį - su kroatais.