Čekija draugiškose rungtynėse sutriuškino Lietuvos futbolo rinktinę

2017-03-22 21:57, atnaujinta 2017-03-22 21:59

Lietuvos futbolo rinktinei nesėkmingai susiklostė repeticija prieš dvikovą su galingąja Anglija. Kontrolinėse rungtynėse Čekijoje Edgaro Jankausko auklėtiniai skaudžiai 0:3 pralaimėjo čekams. Pirmame kėlinyje nė vienai rinktinei pelnyti įvarčio nepavyko. Lietuvos futbolo rinktinės žaidimas subyrėjo po pertraukos, kai buvo pakeisti keturi iki tol rungtyniavę žaidėjai. Iš pradžių į Lietuvos komandos vartus skirtą 11 metrų baudinį realizavo Tomašas Horava. Antro kėlinio viduryje Edgaras Jankauskas pakeitė visus nuo mačo pradžios žaidusius futbolininkus, o tai lėmė, kad Lietuvos rinktinės žaidimas išsiderino. Netrukus Jakubas Jankta čekų persvarą padvigubino. Dvikovos pabaigoje trečią įvartį aikštės šeimininkams pelnė Mikalis Krmenčikas. Sekmadienį Lietuvos futbolininkai Londone žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Anglija.