Įspūdingi vaizdai nuo teisėjo šalmo: „Energija“ palaužė „Juodupę“

Hockey Lietuva

2017-02-02 11:46, atnaujinta 2017-02-02 12:06

Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienio vakarą įvyko lyderių akistata, kurioje Elektrėnų „Energija“ namų aikštėje ilgai vijosi Juodupės „Juodupę“ ir po itin atkaklios kovos palaužė varžovų pasipriešinimą 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) . „Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionatuose vis dar nėra patyrusi pralaimėjimo nuo pat 2010-ųjų metų, kai čempionatą pradėjo rengti Nacionalinė ledo ritulio lyga. Dvikovą geriau pradėjo „Energija“, kuri po Deivido Kazlausko smūgio iš dešiniojo atakos krašto (03:50) išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje komandos suaktyvėjo ir pasipylė pražangos. „Juodupė“ neišnaudojo dviejų žaidėjų persvaros, tačiau kėlinio viduryje po gražios kombinacijos Artūras Katulis išvedė Juodupės klubą į priekį 2:1 (32:26). Paskutinę kėlinio minutę „Juodupė“ daugumoje surengė įnirtingą vartų šturmą, tačiau „Energija“ atsilaikė. Daugiau jėgų išsaugojusi „Energija“ geriau judėjo ant ledo, tačiau „Juodupės“ vyrai kovėsi iš paskutiniųjų.