Mindaugas Griškonis: „Net neabejojau, kad laimėsime medalį“

„Lietuvos ryto“ televizija

2016-08-11 21:26, atnaujinta 2016-12-12 06:42

Kristui Atpirkėjui žvelgiant žemyn nuo Korkovado kalno, Rodrigo de Freito lagūnoje 30-metis Mindaugas Griškonis ir 27 metų Saulius Ritteris tapo sidabrine komanda. Tik prieš mėnesį duetu tapę patyrę irkluotojai pasileido į nuostabias lenktynes ir iškovojo pirmąjį svarbų medalį kartu 2000 m porinių dviviečių valčių varžybose Rio de Žaneire. Lietuviai ilgai virpino nervus pasaulio čempionams ir rekordininkams broliams iš Kroatijos Martinui ir Valentinui Sankovičiams. Nors favoritų aplenkti nepavyko, už lietuvių nugaros liko kitos keturios finalo įgulos, tarp jų ir bronzą laimėję norvegai Kjetilas Borchas ir Olafas Tufte. Buvo atiduotos visos jėgos, 30-metis M.Griškonis ir 27 metų S.Ritteriss bandė gaudyti kvapą po finišo.