G. Krapikas: tritaškių problema neleido nugalėti „Barselonos“

„Lietuvos ryto“ televizija

2015-11-07 15:17, atnaujinta 2016-12-12 01:19

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams „Barselonos“ žvaigždynas lieka neįmenama mįsle. Eurolygos turnyre kauniečiai katalonams pralaimėjo 14 kartą iš eilės. „Žalgiris“ ir „Barselona“ susitiko dvidešimtą kartą klubų istorijoje. Po pirmo kėlinio minimalią persvarą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau katalonai prieš ilgąją pertrauką pradėjo geriau gintis. Lengvai kelių varžovų krepšio neradę žalgiriečiai ėmė strigti, o „Barselonos“ snaiperiai pataikė kelis svarbius tolimus metimus. Antroje susitikimo dalyje ispanams dar labiau pavyko padidinti pranašumą. „Žalgirio“ krepšininkai tik susitikimo pabaigoje nežymiai sumažino atsilikimą ir pralaimėjo 78:85. Renaldas Seibutis pelnė 18, Paulius Jankūnas – 17 taškų. Tai buvo keturiolikta iš eilės „Barselonos“ pergalė prieš kauniečius. „Žalgiris“ su dviem pergalėm ir tiek pat pralaimėjimų grupėje užima 3 vietą.