G. Petronytė: atidavėm visą širdį, lyg būtų paskutinės rungtynės

„Lietuvos ryto“ televizija

2015-06-14 16:55, atnaujinta 2016-12-11 22:53

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, bet išplėšė itin svarbią pergalę prieš Vengrijos nacionalinę komandą. Mūsų šalies krepšininkės Europos čempionate Vengrijoje įveikė šeimininkes 72:66 ir išsaugojo šansus žengti į kitą pirmenybių etapą. Gintarės Petronytės vedamos lietuvaitės antrame kėlinyje spurtavo 15:0 ir prieš pertrauką įgijo triuškinamą persvarą. Vis dėlto po pertraukos vengrės atsakė ne mažiau galingu spurtu 20:0 ir paskutiniame ketvirtyje išsiveržė į priekį. Bet tada savo žodį vėl tarė Petronytė, kuri pelnė šešis taškus iš eilės, sugrąžino Lietuvos rinktinei persvarą ir išplėšė pirmą pergalę čempionate.