Dėl D. Motiejūno kraujo mačas buvo pristabdytas

nba.com

2015-01-03 11:09, atnaujinta 2016-12-11 19:33

„Houston Rockets“ (22/10) treneriui Kevinui McHale‘ui jau trečiojo kėlinio pradžioje teko sodinti pagrindinius žaidėjus ant suolo. Jo auklėtiniai tiesiog neturėjo jokių vilčių Naujajame Orleane. Donato Motiejūno klubas 83:111 (20:29, 22:30, 18:30, 23:22) nepasipriešino vietos „Pelicans“ ekipai (17/16). Pirmojo kėlinio pabaigoje rungtynių teisėjams teko paskirti priverstinę minutės pertraukėlę – iš giliai prakirsto D.Motiejūno dilbio ėmė lietis kraujas. Vis dėlto 24 metų lietuvio susižeidimas nebuvo rimtas ir jis galėjo tęsti pasirodymą. Iš viso per 22 minutes D.Motiejūnas pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.