00:42:28„Valanda su Valatka“ – ar dronai yra nebe ubagų ginklas?
Laidos|Valanda su Valatka

Penktadienio (lapkričio 29 d.) vakarą prasidėjo pagrindinės Kauno rajono Kalėdų eglės įžiebimo šventė – į iškilmingą, įspūdingų spalvų nutviekstą renginį, tradiciškai vykstantį Raudondvario dvare, susirinko daugybė žmonių. Nušvitus eglei, į dangų pakilo fejerverkai, suliepsnojo šventinės ugnys. Ta pati žaliaskarė įžiebiama jau 10 metus iš eilės – dirbtinė eglutė buvo sukurta, siekiant pritaikyti jį prie istorinių dvaro pastatų ansamblio.
00:42:28
00:01:06
00:35:04
00:42:28
00:01:06
00:35:04