Telšiuose jėgas lygino garsiausi galiūnai

Giedra Akavickienė

2016-06-13 09:25, atnaujinta 2016-12-12 05:41

Savaitgalį Žemaitijos sostinėje šurmuliavo miestelėnai ir svečiai. Dvi dienas Telšiai šventė savo gimtadienį. Šiemet Žemaitijos sostinės šventė skirta Magdeburgo teisių suteikimo miestui 225-ajam jubiliejui. Be kultūrinių renginių, Telšiuose tradiciškai rungėsi garsiausi galiūnai. Šį kartą renginys surengtas Masčio ežero pakrantėje, kur Baltijos galiūnų čempionato III etape savo jėgą pademonstravo stipriausi Baltijos šalių vyrai. Susumavus rezultatus, trečiąją vietą užėmė lietuvis Vidas Blekaitis, vicečempionu tapo latvis Janis Šleckus. Nugalėtojo taurę iškovojo estas Markus Mannik.