00:42:28„Valanda su Valatka“ – ar dronai yra nebe ubagų ginklas?
Laidos|Valanda su Valatka
Prancūzijoje du žmonės mirė dėl ligų, susijusių su karščiu, trečiadienį pranešė už perėjimą į ekologiją atsakinga ministrė, šaliai užregistravus antrą karščiausią birželį nuo stebėjimų pradžios 1900 metais. Per šią savaitę Europą apėmusią karščio bangą užregistruoti aukščiausios temperatūros rekordai, dėl to antradienio vidurdienį Prancūzijoje buvo uždaryta beveik 2000 mokyklų.
„Ugniagesiai suteikė pagalbą daugiau nei 300 žmonių, du mirė nuo ligų, susijusių su karščiu“, – trečiadienį sakė ekologijos ministrė Agnes Pannier-Runacher.
00:42:28
00:01:06
00:35:04
00:42:28
00:01:06
00:35:04