Prancūzijoje besitęsiant visuotiniam streikui, prie protestų jungiasi geležinkelio darbuotojai. Jie pasisako prieš vienašališkai priimtas darbo įstatymo reformas, numatančias ilgesnę darbo savaitę ir leidžiančias lengviau atleisti darbuotojus ar sumažinti jų algas.