Prancūzijoje užsiliepsnojo XIX a. Šv. Donato bazilika
„Lietuvos ryto“ televizija
2015-06-15 16:12, atnaujinta 2016-12-11 22:55
Nanto mieste užsiliepsnojo XIX a. bazilika.Gaisras Šv. Donato bazilikoje kilo po rytinių mišių. Tuo metu žmonės dar buvo bažnyčios viduje, jie skubiai evakuoti. Nors į nelaimės vietą iškart pasiųsta keliasdešimt ugniagesių ir sraigtasparnis, ugnis staigiai apėmė stogą ir jį sunaikino. Per gaisrą žmonės nenukentėjo.