Energetikos ministerija siūlo keisti įstatymą: pažeidžiamiems gyventojams nebeliktų papildomos naštos

Nuo šių metų pradžios tik 30 procentų pažeidžiamų vartotojų perėjo prie visuomeninio elektros tiekimo. Tačiau didžioji dalis vis dar yra sudariusi sutartis su nepriklausomais tiekėjais.

Pasak Energetikos ministerijos, pažeidžiami vartotojai, neperėję prie visuomeninio tiekėjo, už elektrą permoka nuo trijų iki devynių centų už kilovatvalandę, o šių žmonių apsauga tik formali, mat norėdami pereiti prie visuomeninio tiekimo jie patys turi pareikšti norą. Už juos niekas nepaklaus. Pasak vieno iš nepriklausomų tiekėjų atstovų, didžioji dalis jų klientų nusprendė likti.

Naujausi įrašai

Žiūrimiausi įrašai

Klausyk Lrytas.TV

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.