00:20:02„Žinios“ 2026-06-13
Laidos|Žinios

Nuo šių metų pradžios tik 30 procentų pažeidžiamų vartotojų perėjo prie visuomeninio elektros tiekimo. Tačiau didžioji dalis vis dar yra sudariusi sutartis su nepriklausomais tiekėjais.
Pasak Energetikos ministerijos, pažeidžiami vartotojai, neperėję prie visuomeninio tiekėjo, už elektrą permoka nuo trijų iki devynių centų už kilovatvalandę, o šių žmonių apsauga tik formali, mat norėdami pereiti prie visuomeninio tiekimo jie patys turi pareikšti norą. Už juos niekas nepaklaus. Pasak vieno iš nepriklausomų tiekėjų atstovų, didžioji dalis jų klientų nusprendė likti.
00:20:02
00:00:52
00:37:05
00:01:31
00:42:01
00:41:55
00:37:05
00:01:31