00:00:40
Po pensijų reformos, iš antrosios pensijų pakopos pasitraukus apie 40 proc. kaupusių, prezidentas Gitanas Nausėda teigė, esą būtų galima svarstyti naikinti anuitetų prievolę ir taip padidinti antrosios pensijų pakopos patrauklumą.
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Jūratė Zailskienė sako, kad galima apsvarstyti įvairius variantus, tačiau pabrėžia, kad galimybė laisviau naudoti kaupiamas lėšas jau egzistuoja trečioje pensijų kapupimo pakopoje.
00:35:04
00:42:40
00:35:04