00:41:55„Valanda su Valatka“ – kas po I. Ruginienės?
Laidos|Valanda su Valatka

Premjerė Inga Ruginienė ragina Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) tarybą atsistatydinti. Tokiu būdu, pasak jos, būtų galima atkurti pasitikėjimą visuomenėje ir visuomeninio transliuotojo viduje.
„Kviečiu LRT tarybą kuo skubiau susirinkti ir atliepti klausimą, kurį kelia LRT žurnalistai – Tarybos atstatydinimą“, – ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė I. Ruginienė.
„Tarybos ir direktorės atstatydinimas, tai galimybė nunulinti situaciją ir pradėti procesą iš naujo, atkuriant pasitikėjimą tiek LRT viduje, tiek visuomenėje“, – pabrėžė ji.
00:41:55
00:03:17
00:02:02
00:01:31
00:01:31