00:41:55„Valanda su Valatka“ – kas po I. Ruginienės?
Laidos|Valanda su Valatka

Vilniaus miesto savivaldybė ir Vidaus reikalų ministerija pasirašė ketinimų protokolą, kuriuo sutariama sustiprinti sostinėje esančių svarbių valstybės ir savivaldybės objektų apsaugą ir atsparumą. Šalys sutarė sukurti efektyvų bendradarbiavimo mechanizmą ir reagavimo pajėgumus, kurie leis pagerinti pasirengimą galimoms išorės grėsmėms, ypač reaguojant į bepiločių orlaivių keliamą pavojų.
„Ši iniciatyva kilo iš Vilniaus – miesto, kuris kaip sostinė turi būti ne tik modernus ir patogus gyventi, bet ir saugus. Skaudžios Ukrainos pamokos rodo, kad elektra, susisiekimas, vanduo, ryšiai ir kitos miestui gyvybiškai svarbios sritys yra tikslingai naikinamos priešų dronais“, – pažymėjo Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.
00:41:55
00:03:17
00:02:02
00:01:31
00:37:05
00:01:31
00:37:05