00:00:57Pastarosiomis savaitėmis netylant kritikai dėl krašto apsaugos ministrės Dovilės Šakalienės sprendimo į rezervą perkelti Antrojo operatyvinių tarnybų departamento (AOTD) direktorių Elegijų Paulavičių, Seimo vicepirmininkas Juozas Olekas teigia palaikantis idėją, kad kandidatą į šias pareigas skirtų Ministrų kabinetas. Pasak jo, tai ne tik įneštų daugiau skaidrumo į naujojo vadovo skyrimo procesą, tačiau ir padėtų kilstelėti šios žvalgybos institucijos prestižą.
„Man atrodo, kad tikrai premjero siūlymas, kad tai būtų Vyriausybės skyrimas, būtų tam tikras šios tarnybos kilstelėjimas ir tam tikra prasme gal ir didesnio stabilumo, didesnio arba platesnio apsvarstymo galimybė. Tai galbūt tada objektyviau tie dalykai vyktų“, – laidoje „ELTA savaitė“ teigė J. Olekas.
00:35:04
00:07:59
00:42:28
00:35:04