00:01:19Per COVID-19 pandemiją prie nuotolinių konsultacijų įpratę pacientai neskuba pas gydytojus. Kreipiasi esą tik susirgę ūmiomis ligomis, o profilaktiškai pasitikrinti neskuba. Žmonės atkerta neinantys ne todėl, kad nerūpi sveikata, o todėl kad pas gydytojus, ypač pas specialistus, nemažėja eilės. Kai kurie piktinasi, kad net pas šeimos gydytoją reikia laukti mėnesį.
00:35:04
00:53:41
00:34:36
00:42:33
00:35:04