00:00:37Vėstant orams, vis daugiau savivaldybių įjungia šildymą. Pirmasis šildymo sezoną pradėjo Trakų rajonas, o nuo šiandien (spalio 3 d.) Panevėžyje pradedamos šildyti ikimokyklinės įstaigos. Tuo tarpu daugiabučių namų gyventojai linkę dar pakentėti ir pataupyti, nes šildymo išlaidos sudarys nemažą dalį šeimos biudžeto.
00:37:05
00:41:03
00:37:05