00:41:55„Valanda su Valatka“ – kas po I. Ruginienės?
Laidos|Valanda su Valatka
Šventinis Kovo 11-osios minėjimas Seime nepraėjo be incidentų. Lietuvos Aukščiausios Tarybos Atkuriamojo Seimo deputatė, signatarų klubo deleguota atstovė Zita Šličytė salėje sukėlė sumaištį – išgirdę jos aršią kritiką valdantiesiems ir retoriką homoseksualių žmonių atžvilgiu dalis svečių galiausiai paliko ceremoniją.
00:41:55
00:03:17
00:02:02
00:01:31
00:01:31