00:20:02„Žinios“ 2026-06-13
Laidos|Žinios

Vyriausybė pirmadienį susirinko į posėdį, kuriame peržiūrėjo pandemijos valdymo priemones. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys tvirtino, kad jau perlipome omikron bangos piką, todėl, atsižvelgiant į tai, jog rizika užsikrėsti COVID-19 šalies viduje ir išorėje yra panaši, numatyti atlaisvinimai keliautojams. Plačiau epidemiologinę situaciją Lietuvoje aptarė duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius. Laidą „Nauja diena“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 13:00 valandą per „Lietuvos ryto“ televiziją.
00:20:02
00:00:52
00:37:05
00:01:31
00:42:01
00:41:55
00:37:05
00:01:31