00:41:55„Valanda su Valatka“ – kas po I. Ruginienės?
Laidos|Valanda su Valatka
Pasvaliečiai originaliai nusprendė pasveikinti Lietuvą su artėjančiais metais. Tiek , kiek metų , tiek ir vilnonių kojinių primezgė. O iš tūkstančių porų kojinių sukonstravo beveik 3 metrų vilnonę eglę. Kaip sako kūrėjai, tai pati šilčiausia eglė pasaulyje, į kurią sumegzta virš 300 kilogramų siūlų.
00:41:55
00:03:17
00:02:02
00:01:31
00:01:31