00:01:07Vadinamieji vaiko pinigai toliau kelia aistras. Valdžia skelbė, kad po 30 eurų kas mėnesį gaus ne tik visi nepilnamečiai, bet ir besimokantys jaunuoliai iki 21-erių metų. Tačiau paaiškėjo, kad tai ne tiesa. 30 eurų išmoka priklauso tik tiems, kurie mokosi profesinėse mokyklose. O studijuojantys universitete ar kolegijoje pinigų negaus. Tėvai ir studentai tai vadina diskriminacija.
00:01:06
00:35:04
00:42:28
00:01:06
00:35:04