Nelaimė Šakių rajone: kanalizacijos šulinys pražudė ugniagesį
„Lietuvos ryto“ televizija
2016-07-25 18:46, atnaujinta 2016-12-12 06:25
Baisi nelaimė Šakių rajone – nuosavo namo kieme, valydamas kanalizacijos šulinį mirė ugniagesys. Nustatyta, kad 56 metų vyras mirtinai apsinuodijo metano dujomis. Vos išvengta daugiau aukų – vos pavyko atgaivinti kaimyną gelbėti suskubusį vyrą ir dar vieną ugniagesį. Jie išvežti į ligoninę.