Planuoja didinti įvažiavimo į Kuršių Neriją mokestį
„Lietuvos ryto“ televizija
2016-03-08 18:45, atnaujinta 2016-12-12 03:44
Vasarą poilsis Kuršių Nerijoje galimai dar brangs. Neringos meras užsimojo dukart didinti įvažiavimo mokestį. Iki šiol vasaros metu vadinamas ekologinis mokestis siekė 10 eurų už automobilį, kitais metų laikais 5 eurus. Anot mero, mokestis iki 20 eurų galimai didės tik lengvųjų automobilių savininkams ir tik vasaros metu.