Žmonių žiaurumas: panevėžiečiai bijo su šunimis eiti į parką
„Lietuvos ryto“ televizija
2016-02-12 18:00, atnaujinta 2016-12-12 03:14
Žmonių žiaurumui nėra ribų – Panevėžio miesto parke nuodijami šunys. Augintinių šeimininkai įsitikinę, kad nuodų parke primėtyta specialiai, vietose, kur žmonės dažniausiai vedžioja šunis. Žmonės įtaria piktavalius, tiesiog nemylinčius šunų. Maisto ir veterinarijos tarnyba apie nuodijamus šunis informacijos neturi.