00:41:55„Valanda su Valatka“ – kas po I. Ruginienės?
Laidos|Valanda su Valatka
Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai tiria praėjusių metų gruodžio 30 d. įvykdytą vagystę. Apie 4 val. ryto Šiauliuose, Pramonės g., išdaužus stiklinių durų stiklą, iš UAB patalpų buvo pagrobti nešiojamieji kompiuteriai. Objektą saugo saugos tarnyba „G4S Lietuva“, kurios darbuotojai, sureagavę į pavojaus signalą, ir pranešė apie bendrovės pastato išdaužtus langus. Įtariama, kad nusikalstamą veiką vykdęs asmuo, prieš įsibrovimą į patalpas, uždegė fejerverkus, kad jų keliamas triukšmas užmaskuotų kūju daužomo stiklo garsą. Iš bendrovės patalpų buvo pavogti 9 nešiojamieji kompiuteriai. Apžiūrint įvykio vietą, vienas jų rastas pamestas namo kieme.
00:41:55
00:03:17
00:02:02
00:01:31
00:37:05
00:01:31
00:37:05