01:25:47Būrys žmonių kerpa mėlyna juostą – taip Molėtuose atidaromas naujas įmonės „Teltonika“ technologijų centras. Į jo atidarymą atvyko ir premjerė Ingrida Šimonytė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Skaičiuojama, kad į centrą investuota 34 mln. eurų. Ministrė pirmininkė sako – ši įmonė suteikia didžiulę pridėtinę vertę Lietuvai.
00:18:48
00:35:04
00:07:59
00:42:28
00:35:04